עיינית לטלוויזיה

  
עינית לטלוויזיה ואיך הסתדרנו עד עתה בלעדיה?

מקרני הטלוויזיה תופסים מקום מכובד בחיינו, כמעט ואין אף בית לרפואה בו אין לפחות מכשיר אחד. היום, הנטייה היא לאייש כמעט את כל חדרי הבית עם טלוויזיות, כולל במטבח, וכמובן בחדרי השינה של ההורים והילדים. אבל לרוב, כבלי הטלוויזיה עלולים להוות מפגע אסתטי, ובכל זאת, גם לכך יש פיתרון בנמצא.

יותר מידי כבלים:

כל מי שיש לו בבית מכשיר טלוויזיה מחובר לכבלים, מכיר מקרוב את תופעת הלוואי הנלווית לכך, מגוון כבלים בגדלים ואורכים שונים, הפוגעים במראה ועיצוב החלל. לא רק שמדובר על מפגע עיצובי, העניין איננו פרקטי, מכביד ומסורבל. הפיתרון הוא עינית לטלוויזיה. באמצעות עינית זו ניתן להסתיר את כבלי הטלוויזיה וכבלי אודיו ווידאו. הכבלים לכשעצמם תופסים גם הרבה מקום, ולכן, עינית לטלוויזיה הינה פתרון אופטימאלי וחדשני, שלא כדאי לוותר עליו.

על מה אנו מדברים?

עינית לטלוויזיה מדביקים על המסך עצמו וכך בדיוק תוכלו לשלוט על הטלוויזיה ועל מכשירים אחרים, באמצעות השלטים האלחוטיים המצויים בידיכם. ניתן להתקין סט של עיניות, אבל אתם תראו רק את העינית הראשית. ממש בצורה זו, עינית לטלוויזיה תחסוך לכם בהרבה מאוד מקום, והמראה המתקבל הוא הרבה יותר אסתטי מהמראה אליו הורגלתם עד עתה. היתרון הרב של העיניות נעוץ בעובדה שהן מאפשרות לשלוט גם על מכשירים חשמליים סמויים מן העין, ולכן עינית לטלוויזיה, היא גם הבחירה המועדפת על מעצבי פנים. יש לציין, גם חברות הכבלים מספקות עיניות, אך אלה מיועדות אך ורק לממיר.
 
ישנן חברות המספקות מגוון רב של פתרונות למסכי טלוויזיה החל מאמצעים לתליית טלוויזיות, כגון זרועות, מעמדים, וכלה בעיניות. כל אלה, נועדו לספק לכם חווית צפייה שונה ומשודרגת, ולא כדאי לוותר על כך. הרי אתם וודאי יודעים טוב יותר מכל אחד, עד כמה הטלוויזיה מהווה חלק אינטגראלי מחיי היום יום שלנו, ממש בדומה למחשבים ואף יותר. לכן, רצוי למצוא חברה מהימנה ומקצועית אשר תשלח אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, חווית הצפייה שלכם תשתנה כליל.

פנו עוד היום אל טופז התקנות, היכנסו אל אתר האינטרנט, שם תוכלו להתרשם מהתמונות להמחשה, ולקרוא יותר על השירותים שלנו, מבטיחים לכם חווית צפייה שונה ואחרת!
היכן רוכשים?
טופז התקנות - התקנת LCD, LED, 3D, מערכות קולנוע ביתיות ועוד
 חייגו עכשיו 072-2575-184 או מלאו פרטיכם