מדף לממיר

  
מתקינים בבטיחות- מעמד לממיר:
 
כמה פעמים קרה לכם שהטלוויזיה איבדה את האות, החיבור נתקע או השתחרר? מעצבן נכון? דמיינו לעצמכם שאתם יושבים מול הטלוויזיה ומצליחים לצפות בה ללא תקלות חיבור ומפסיקים להתעסק בחיבורים בכל פעם מחדש.
  
מפסיקים להתעסק- מדף מקצועי לממיר:

 אתם יכולים להפסיק להתעסק עם כבלים וחיבורי הממיר כבר ממחר. עם המתקינים המקצועיים של טופז והמוצרים האיכותיים שלנו, נתקין עבורכם מדף לממיר אשר יחזיק באופן יציב את הממיר יהיה בטוח בפני התעסקות ומשחק של ילדים וישמור על הממיר מפני התנתקות וימנע מכם התעסקות וחיבור חוזר ונשנה של חיווט או לחילופין המתנה לטכנאי או זה שיודע איך לחבר את הממיר בבית. כעת אתם יכולים להיות בטוחים שבעת צפייה בטלוויזיה תוכלו לצפות בתכניות מההתחלה ועד הסוף ללא הפרעות.
  
חשיבות הבטיחות:

אחרי שהבטחנו צפייה נוחה ורציפה במכשיר הטלוויזיה חשוב שנבין את חשיבות הבטיחות אותה אנו מקבלים בעת התקנת מעמד לממיר. התקנת מעמד לממיר המתבצע באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ויעים כאנשי המקצוע של טופז התקנות, ימנע מכם מקרים ותקלות בטיחותיות כמו נפילת הממיר, השתחררות של כבלים חשמליים העשויים לסכן ילדים, למנוע מצבים של נגישות הממיר לילדים אשר עשויות לגרום לתקלות טכניות לממיר ופגיעות גופניות. אנשי המקצוע בטופז התקנות יעניקו לכם את השקט הנפשי תוך התחייבות ואחריות מלאה לביצוע עבודה ועמידה בזמנים. כך שהעבודה תתבצע ביעילות, תוך עמידה בתקני בטיחות, תקני מוצר ותקני עבודה המחמירים הנדרשים ואף מעבר לנדרש.
 
אצלנו בטופז התקנות תקבלו את המוצרים המתאימים לכם, ביניהם זרועות לטלוויזיה , מדף לממיר, זרועות לממיר לסוגי הממירים והטלוויזיות השונות הקיימות. אצלנו תוכלו לקבל שירותי התקנת טלוויזיה מקצועית והתקנות מוצרי קולנוע מורכבים ופשוטים מגדלים וסוגים שונים.

אנשי המקצוע של טופז התקנות אמונים ומנוסים בכל מוצרי ומכשירי הטלוויזיה, המסכים והמוצרים הנלווים עבור טלוויזיות, מסכים, ממירים, רמקולים, מערכות קולנוע ביתיות ועוד. אנו עומדים בכל תקני הבטיחות ותקני המוצר הנדרשים, באחריות מלאה על ההתקנה, ליווי הלקוח לפני, במהלך ולאחר ביצוע העבודה, במתן מענה, מידע ושקיפות בפני הלקוח.
  
זקוקים להתקנת מדף לממיר, התקנת מסכי טלוויזיות או מערכות קולנוע? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
טופז- מבטיחים איכות!
טופז התקנות - התקנת LCD, LED, 3D, מערכות קולנוע ביתיות ועוד
 חייגו עכשיו 072-2575-184 או מלאו פרטיכם