התקנת טלויזיה

אין ספק כי הטלוויזיה נחשבת לאמצעי הבידור הביתי מספר אחד בעולם. ההתפתחויות בתחום הביאו אלינו מגוון רחב של פתרונות מתקדמים, השונים מרחק רב מהטלוויזיות הפשוטות והעבות שהיו נפוצות בעבר. אך דווקא בשל המגוון הרחב, נדרש יותר מתמיד שירות איכותי של התקנה. מחפשים שירות התקנת טלויזיה? טופז התקנות ידאגו להסדיר זאת על הצד הטוב ביותר.

התקנה מכל הסוגים
טופז התקנות מתמחים בכל סוגי ההתקנות הנדרשות. רכשתם טלוויזיית LCD או קולנוע ביתי? פנו אלינו ובמהירות נגיע עד אליהם לצורך התקנת טלויזיה כפי שתמיד רציתם. יש לכם מסכי LED או D3? לא משנה באיזה דגם התחדשתם, נוכל לבצע את ההתקנה לשביעות רצונכם המלאה.
כאשר אנו מדברים על התקנה מכל הסוגים, אנו מדברים על כל סוגי הטלוויזיות, ללא יוצא מן הכלל. לא משנה מיהו היצרן, לא משנה מהו גודל המסך, התקנת טלוויזיה – זה מה שאנו מבטיחים וזה בדיוק מה שאנו מקיימים. מסך גדול? מסך רחב? לא חשוב הגודל, לא חשובה המידה, אנו נבצע את התקנה כדי שהטלוויזיה שלכם תהיה יציבה, בטוחה ונוחה לצפייה.

זרועות ופתרונות תליה ייעודיים
מדוע נדרשת התקנת טלויזיה לכל כך הרבה אנשים? הדבר נדרש שכן כיום, יותר מתמיד, הטלוויזיה דקה ונועדה מעצם טיבעה לתליה. מרבית הדגמים לא ייראו במיטבם כאשר הם ניצבים על גבי ארונית או שידה. זה לא נעים, לא נוח ובהחלט לא אסתטי. את הטלוויזיות כיום הרבה יותר מקובל לתלות על הקיר תוך שימוש בפתרונות תליה או זרועות ייעודיות.
באיזו אמצעי נוכל לשפר עבורכם את חוויית הצפייה? נוכל בקלות להתאים את ההתקנה על פי התנאים שבביתכם, על פי גודל החדר, גודל המסך, העדפותיכם ורצונותיכם. יש אפשרות להשתמש במתקנים דמויי מסגרת שאותם מקבעים אל הקיר, כאשר הטלוויזיה מוצמדת אליהם באופן מדויק ויציב. ההתקנה יכולה להיעשות גם באמצעות סוגים שונים של זרועות מפרקיות, עם התאמה להתקנה מהקיר או מהתקרה.

ומה לגבי הניידות? מסתבר שכיום ישנם כאלה שאינם רוצים התקנת טלויזיה באופן מקובע ולא גמיש. יש המעדיפים פתרון אחר, שיאפשר ניידות ותנועה. גם זאת נוכל לפתור בטופז התקנות. יש בנמצא מתקנים ניידים המספקים מעמד יציב למסכי ה-LCD החדישים.

מחירים נוחים ושירות אדיב
אנו, בטופז התקנות, בחרנו להתמחות בטלוויזיות ובמתקני צפייה, עם דגש על התקנות ושירות. אנו מספקים שירות מקיף של התקנת טלוויזיה, אספקה של כל סוגי המעמדים ופתרונות התלייה ועזרים נלווים שנדרשים ללקוחותינו. אנו מספקים זרועות לטלוויזיה ללקוחות ביתיים, למשרדים ולעסקים. אנו מספקים מעמדים מהאיכות הגבוהה ביותר וזרועות שיכולות לאפשר לכם כיוונון של זווית הצפייה בדיוק באופן הנוח עבורכם. אנו מספקים אמצעים מגוונים לתליית טלוויזיות, זרועות לפלזמות, מדפים לממירים, עיניות, ציוד לתלייה של מקרנים ועוד. מחירים נוחים ושירות אדיב אצלנו – בטופז התקנות. 
 
טופז התקנות - התקנת LCD, LED, 3D, מערכות קולנוע ביתיות ועוד
 חייגו עכשיו 072-2575-184 או מלאו פרטיכם