התקנת טלוויזיה

הרגלי הצפייה של הציבור השתנו מאוד בשנים האחרונות. בעוד שהקולנוע הופך לפחות ופחות רלוונטי, אנו צופים הרבה יותר בטלוויזיה, שמספקת חוויית צפייה חסרת תקדים. כאשר קל כל כך לרכוש מסכים ענקיים ודקים, אנו מקבלים חוויית צפייה מושלמת, המלווה באיכות שמע מעולה. אך לפני שאנו מתיישבים לפניה המסך החדש שזה עתה רכשנו, אנו זקוקים לשירות מקדים של התקנת טלוויזיה. לאחר התקנה חד פעמית, נוכל ליהנות מול המסך הקטן, שהוא למעשה גדול יותר מאי פעם.

טופז התקנות לשירותכם
אנו, בחברת טופז התקנות, בחרנו להתמחות בטלוויזיות ובפתרונות צפייה מתקדמים, מצד ההתקנות. איזה שירות של התקנת טלויזיה אנו מציעים? בגדול, אנו מציעים את כל סוגי ההתקנות, לכל סוגי המסכים והמכשירים. עומדים לרכוש מערכת משוכללת של קולנוע ביתי? אולי מסך LCD בינוני או גדול באופן מיוחד? מסכים בהפרדה גבוה או בטכנולוגיה המתקדמת של תלת ממד? כל סוג של טלוויזיה נוכל להתקין עבורכם, במקצועיות וללא פשרות.

פתרונות תליה לכל הדגמים
אנו מספקים שירות חשוב של התקנת טלוויזיה לכל המסכים, מכל הטכנולוגיות ושל כל היצרנים. נוכל לתלות ולקבע עבורכם את המסכים של כל המותגים המובילים וגם של יצרנים הנחשבים לפחות מוכרים. אנו מספקים פתרונות תלייה או זרועות למגוון רחב של לקוחות – גם לבתים פרטיים, גם לדירות מגורים, גם לחנויות, למשרדים, לקליניקות של רופאים, מטפלים ואחרים.
יש לכם מסך טלוויזיה גדול? רכשתם טלוויזיה בגודל בינוני? יש לכם מסך רחב שאינם יודעים כיצד לתלות באופן יציב ובטיחותי? תנו לנו לעשות עבורכם את הדבר שאנו כל כך טובים בו - התקנת טלוויזיה כפי שנכון לעשות. אנו נדאג לכך שהטלוויזיה שלכם, שהמסכים שלכם, שמכשירי הצפייה שלכם יהיו מקובעים במקום הנכון, בגובה הנכון, לטובת חווית צפייה משופרת, נוחה וכמובן גם בטוחה.

פתרונות ייעודיים ואביזרים משלימים
את הטלוויזיות הדקות של ימינו לא נהוג להציב על גבי מעמד פשוט או על שידה. התקנת טלויזיה נדרשת שכן את הטלוויזיות מקובל לתלות ממש כמו תמונה. אבל כמובן שמסכים גדולים וכבדים לא ניתן לתלות על בסיס מסמר הנעוץ בקיר וגם דיבל ממש לא יספיק. יש צורך בפתרונות תלייה מקצועיים. רק כך הטלוויזיה תהיה יציבה, אסתטית, ללא סכנת נפילה ושבירה.
השירות שאנו מציעים, התקנת טלוויזיה, יכול להתבצע באמצעות מגוון רחב של פתרונות ייעודיים. יש לנו מגוון רחב של פתרונות תליה וקיבוע, לרבות זרועות מפרקיות שניתן לכוונן. לצד פתרונות התקנה שמוצמדים אל הקיר, יש גם זרועות שאותן אנו מחברים לתקרה. יש בנמצא אפילו פתרונות ניידים, עליהם מקבעים את הטלוויזיה ושאותם ניתן להזיז ולהסיע בקלות מנקודה אחת לנקודה שניה. מהבית אל המרפסת. מחדר אחד למשנהו.
מחפשים שירות של התקנת טלוויזיה? אצלנו תמצאו שירות מכל הלב וגם אביזרים משלימים שונים, כגון מדפים לממירים, אספקה והתקנת עיניות ופתרונות למקרנים. 
טלוויזיה דורשת הרבה פעמים התקנה מקצועית. לעיתים, מדובר בקנייה נוספת של מעמדים שונים שיסייעו למקם את הטלוויזיה במקום הנכון. נוסף על כך, בשוק ישנן הצעות רבות לנושא כגון זרועות שמאפשרות מגוון רחב של שדרוגים לחוויית הצפייה.

לדוגמה - ישנן זרועות לטלוויזיה שמצמידות את מסך הטלווזיה לקיר וכך מאפשרות לו להראות כמו תמונה עבור הצופים בו. כמו כן, ישנן זרועות למסכים שטוחים שמאפשרות להטות את המסך קדימה ואחורה ולשחק עם הזווית שלו. אלה ועוד יוצרות ביחד את התחום הגדול והמתפתח של מעמדים שונים לטלוויזיות. כיום מובן ביותר עד כמה מעמדים אלה עשויים לקבוע  את איכות הצפייה ואת החוויה שיפיק ממנה הצופה.

מי אנחנו?
אנו טופז התקנות, מהווים חברה איכותית שבאה לתת מענה מתאים לצורך ההולך וגובר במתקינים למסכי טלוויזיה. בהתאם, החברה שלנו עוסקת במגוון של נושאים כגון- סיפוק אמצעים לתליית מסכי טלוויזיה כגון זרועות, מעמדים שונים ועוד. כמו כן, אנו מספקים אנשי התקנה איכותיים שמכירים מקרוב את התחום, ביחד אנו יוצרים צוות מנצח שמגיע בדיוק כדי לסדר לכם חוויית צפייה מהנה יותר, יעילה יותר ואידיאלית יותר.

טופז התקנות רואה את עצמה אחראית לשביעות הרצון של כל לקוח ולקוח. לכן, אנו מנסים לתת מענה לדרישות הרבות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. בשל הרצון שלנו להיות יעילים ולתת לכם מענה ראוי, אנו קודם לכל דואגים להצטייד באמצעים איכותיים.

המעמדים והזרועות שאנו מוכרים מצטיינים באיכות, מובילים בעמידות שלהם ומשמשים את הלקוחות למשך זמן רב ללא תקלות. 

אלו מאפשרים חווית צפייה איכותית וכל זאת - בתנאים נוחים למדי, כך שההנאה שלכם תהיה אמתית גם מאמצעי התשלום.
טופז התקנות - התקנת LCD, LED, 3D, מערכות קולנוע ביתיות ועוד
 חייגו עכשיו 072-2575-184 או מלאו פרטיכם