אודותינו

טלוויזיה דורשת הרבה פעמים התקנה מקצועית. לעיתים, מדובר בקנייה נוספת של מעמדים שונים שיסייעו למקם את הטלוויזיה במקום הנכון. נוסף על כך, בשוק ישנן הצעות רבות לנושא כגון זרועות שמאפשרות מגוון רחב של שדרוגים לחוויית הצפייה.

לדוגמה - ישנן זרועות לטלוויזיה שמצמידות את מסך הטלווזיה לקיר וכך מאפשרות לו להראות כמו תמונה עבור הצופים בו. כמו כן, ישנן זרועות למסכים שטוחים שמאפשרות להטות את המסך קדימה ואחורה ולשחק עם הזווית שלו. אלה ועוד יוצרות ביחד את התחום הגדול והמתפתח של מעמדים שונים לטלוויזיות. כיום מובן ביותר עד כמה מעמדים אלה עשויים לקבוע  את איכות הצפייה ואת החוויה שיפיק ממנה הצופה.

מי אנחנו?
אנו טופז התקנות, מהווים חברה איכותית שבאה לתת מענה מתאים לצורך ההולך וגובר במתקינים למסכי טלוויזיה. בהתאם, החברה שלנו עוסקת במגוון של נושאים כגון- סיפוק אמצעים לתליית מסכי טלוויזיה כגון זרועות, מעמדים שונים ועוד. כמו כן, אנו מספקים אנשי התקנה איכותיים שמכירים מקרוב את התחום, ביחד אנו יוצרים צוות מנצח שמגיע בדיוק כדי לסדר לכם חוויית צפייה מהנה יותר, יעילה יותר ואידיאלית יותר.

טופז התקנות רואה את עצמה אחראית לשביעות הרצון של כל לקוח ולקוח. לכן, אנו מנסים לתת מענה לדרישות הרבות תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. בשל הרצון שלנו להיות יעילים ולתת לכם מענה ראוי, אנו קודם לכל דואגים להצטייד באמצעים איכותיים.

המעמדים והזרועות שאנו מוכרים מצטיינים באיכות, מובילים בעמידות שלהם ומשמשים את הלקוחות למשך זמן רב ללא תקלות. 

אלו מאפשרים חווית צפייה איכותית וכל זאת - בתנאים נוחים למדי, כך שההנאה שלכם תהיה אמתית גם מאמצעי התשלום.
 

אם הינכם מעוניינים בשירות אדיב ומקצועי של צוות עם אמצעים איכותיים ויעילים - טופז התקנות היא הכתובת המתאימה ביתור עבורכם.

הכירו את האתר שלנו, את המוצרים ואת העבודות שאנו עושים ותוכלו להחליט בעצמכם, אנו כאן בשבילכם ובשביל חווית הצפייה שלכם.

 

טופז התקנות
הכתובת הנכונה עבורכם
טופז התקנות - התקנת LCD, LED, 3D, מערכות קולנוע ביתיות ועוד
 חייגו עכשיו 072-2575-184 או מלאו פרטיכם